Prosinec 2009

Přesouvám se!

30. prosince 2009 v 10:57 | Sejky37
S novým rokem, nový blog! Po několika letech jsem se rozhodla, že tenhle blog pomalu zruším a přeunu se na jinou adresu...změna je život. Proto bud ráda, když budete navštěvovat můj nový blog.....

Adresa nového blogu je: pce-hokej.blog.cz

Těším se na novém blogu papa

Pardubice se vrací na vítěznou vlnu

17. prosince 2009 v 8:15 | Sejky37 |  Pardubický hokej
V Plzni kluci sehráli celkem povedený zápas i když prohráli v prodloužení, myslím, že by to pro ně mohl bejt dobrej odraz zase ke skvělým výkonům. To taky potvrdili v nedělním zápase proti Českým Budějovicím, který zvládli na jedničku. V neděli úřadovala řada Kolář, Koukal, Starý, kteří zařídili všech pět gólů.

V zápase v Plzni se útočník Petr Sýkora prostřílel do Klubu střelců za 241 gólů v Extralize a 9 v reprezentaci.....Gratulace.

HC Plzeň 1929 - HC Eaton Pardubice 3:2 pp
HC Eaton Pardubice - HC Mountfield České Budějovice 5:0


NEJ Petr Sýkora

11. prosince 2009 v 10:00 | Sejky37 |  Pardubický hokej

V rubrice NEJ myslím, že z pořadu Buly na ČT, byl i Petr Sýkora. Příjde mi, že je Peťa letos takovej uvolněnější, dělá i vtípky a tak. Možná ho změnilo i manželství. Myslím, že je to normální chlap a žádná nafoukaná hvězda, jak si mnozí myslí. Sejček mluví jako o nejupovídanějším hokejistovi o Petru Koukalovi, schválně jsem si ho teď v poslední době všímala a on opravdu tu pusu nezavře.


NEJ Aleš Píša

10. prosince 2009 v 21:41 | Sejky37 |  Pardubický hokej

Video, kde Aleš mluví o svých nej. Jsem zvědavá jestli se mu splní jeho mimo hokejový sen. Je to z Český televize. Myslím, že to stojí docela za to. Aldoj to sluší a stejně, on je takovej roztomilej, když mluví


Tomáš Divíšek odchází do Komety

10. prosince 2009 v 18:48 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Na idnesu se objevil rozhovor s panem Kusým a říkal, že v brzké době opustí pardubický tým nějaký útočník s větším platem a je to tu. Na transfér odchází Tomáš Divíšek a to do Komety Brno. Divoch bude v Brně 30 dní a pak se uvidí jestli tam zůstane nebo půjde jinam.

Divochu hodně štěstí a díky za to dobré co si pro Pardubice udělal....

Jaké byly poslední 3 kola?

9. prosince 2009 v 18:22 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Rozhodla jsem se, že tu nebudu popisovat každej zápas. Za prvý mě to moc nebaví nebo spíš si nevzpomenu a nechce se mi. Vždycky tu po určitý době udělám jen takový soupis a budu sem psát spíš různý zajímavosti a přidávat třeba i videa, když se mi to povede.

Tak si pardubičtí kluci vedli? Moc dobře ne. Z těch tří zápasů máme jen dva body a to ze Sparty, což se cení, to je jasný.
V Liberci se to tak uplně nepovedlo o body jsme přišly 10 vteřin před koncem. Tam byla, ale důležitější událost. Ke konci zápasu narazil liberecký Plodek pardubického Buchteleho hlavou na manitnel a ten utrpěl odlomení kousku třetího obratle, naštěstí! Chybět bude asi 8 týdnů, přišel, ale o MS 20. Plodek dostla stop na 3 zápasy.
Poslední zápas doma s Litvínovem radši hodnotit nebudu, to byla menší hrůza. Ani dva góly Sýkory nestačily.HC Sparta Praha - HC Eaton Pardubice 2:3 sn
Góly PCE: Somík (Píša, Sýkora), Pivko (Pineault), rozhodující samostatný nájezd Pivko
Bílí Tigří Liberec - HC Eaton Pardubice 2:1
Góly PCE: Divíšek (Buchtele)
HC Eaton Pardubice - Benzina Litvínov 3:4
Góly PCE: Sýkora (Špirko, Jillson), Sýkora (Píša, Nakládal), Špirko (Somík)

Aaron a Adam zůstávají

8. prosince 2009 v 17:13 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Od začátku listopadu měl pardubický klub na zkoušku dva zámořské hokejisty. Jsou jimi útočník Adam Pineault a obránce Aaron MacKenzie, dnes bylo potvrzeno, že oba borci na testech uspěli a budou tu hrát až do konce sezóny. Což je dobrá zpráva.

Adam Pineault
Tenhle kluk je dobrej, je to ten správnej tvrďák, co nám trošku scházel. Je to buldok co se nebojí za Pardubice i poprat což je velký plus.
Za 10 zápasů nasbíral 2 góly a 2 přihrávky.

Aaron MacKenzie
Myslim, že i Aaron se osvědčil velmi dobře, hraje čistě, ale tvrdě a věřim, že s Jeffem vytvořej velmi dobrou obranou dvojci. Aaron body nemá, ale bilnce 3 kladné body v +/- tabulce jsou velmi slušné.