Červen 2008

Všechno nejlepší Jéňo!

24. června 2008 v 14:47 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Trošku opožděně, ale přece Honzíkovi Snopkovi všechno nejlepší k narozeninám......

Galaxy remizovalo s partou z Colubusu

24. června 2008 v 11:12 | Sejky37 |  David a Victoria Beckham
Dva góly zařídil kanonýr Galaxy Landon Donovan, třetí gól přidal Edson Buddle. David si nepřipsal žádný bod.
Na zápase byla přítomna i Victoria s klukama.

Avon pochod 2008

24. června 2008 v 10:59 | Sejky37
V sobotu 14. 6. jsem se zúčastnila Avon pochodu proti rakovině prsu. Je to bezvadná akce na dobrou věc. Pochod byl dlouhý něco okolo šesti kilometrů, takže se to vcelku dalo. Startovalo se pod Václavským náměstím, kde byla zahajovací program. Vystoupila tam nějaká cikánská kapela, hráli docela dobře a pak Peter Cmorík, ten byl úžasný. Zpíval jen s kytarou a byl fakt perfektní.
Na startu nás čekalo velmi milé překvapení. Pochodu se mimo jiné zúčastnily i dvě světově proslulé modelky Adriana Sklenaříková a Daniela Peštová. Adriana měla sebou i svého manžela francouzského fotbalistu.
V cíli se předávaly peníze organizacím podporující léčbu rakoviny prsu. Celkově se vybralo něco přes 8 000 000 Kč, což je skvělé. Vystoupili tam Lucie Bílá, Monika Absolonová, Maroš Kramár, Jana Kirschner, Palo Habera a Dan Bárta. Byla to báječná akce a příští rok určitě půjdu znova.....
Více fotek zde

Galaxy vyhrálo!

17. června 2008 v 21:21 | Sejky37 |  David a Victoria Beckham
Los Angeles Galaxy vyhrálo nad celkem San Jose Earthquakes jednoznačně 3:0. O všechny tři góly se postaral Edson Buddle, který tak už má na kontě osm vstřelených branek. David si připsal přihrávku na první gól.
Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes 3:0 Góly Galaxy: Edson Buddle 3

Galaxy porazilo Rapids

10. června 2008 v 8:37 | Sejky37 |  David a Victoria Beckham
Už s Davidem v sestavě hráči Los Angleles porazili Colorado Rapids 3:2. David chyběl v minulém zápasu z důvodu reprezentačních povinností. Poprvé v letošní sezóně se trefili Alvaro Pires a Ely Allen.
Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids 3:2 Góly Galaxy: Alvaro Pires, Edson Buddle a Ely Allen

Sejček odchází

4. června 2008 v 9:28 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Jojo je to tak. To o čem se už nějaký ten pátek spekulovalo se včera potvrdilo. Petr Sýkora, pardubický kanonýr, odchází na roční limitovaný transfér do švácarského Davosu. Petr minulý týden podepsal v Pardubicích nový čtyřletý kontrakt, což znamená, že je stále hráčem Pardubic a pardubický divák svého kanonýra neztrácí navždy..... podrobnější informace si můžete přečíst ZDE
Já Peťanoj přeju ať se mu daří, ať ukáže co v něm je a ráda ho za rok opět uvidím v pardubickém dresu....

David Beckham v akci

3. června 2008 v 14:07 | Sejky37 |  David a Victoria Beckham
Anglická reprezentace nedávno sehrála dvě přípravná nebo spíše přátelská utkání. David byl nominován na oba zápasy. Anglie na EURO nepostoupila.
První zápas sehráli s reprezentací USA za kterou mimo jiné nastoupil London Donovan, spoluhráč Davida z LA Galaxy. David asistoval u prvního gólu Johna Terryho. Anglie vyhrála 2:0.
Druhý zápas sehrály Angličané s celkem Trinidad a Tobago. David měl na sobě kapitánskou pásku. Anglie pohodlně vyhrála 3:0.
Mezitím, bez Davida, Los Angleles Galaxy prohrálo s celkem Toronto FC 2:0