Květen 2008

Galaxy slaví výhru i prohru

28. května 2008 v 9:31 | Sejky37 |  David a Victoria Beckham
Po druhé za se sebou se podařilo Los Angeles zvítězit. Tentokrát porazili Kansas City 3:1. David Beckham vstřelil svůj čtvrtý letošní gól, ale nebyl to jen tak ledajaký gól. Davidovi se podařilo dát gól z 64 metrů!!! A nebylo to poprvé už v roce 1996 se mu to podařilo v dresu Manchesteru a myslím, že i v mládežnické kategorii. Podle spoluhráčů to David dokáže klidně i desetkrát za den....
Kansas City Wizards - Los Angeles Galaxy 1:3 Góly Galaxy: London Donovan, Edson Buddle a David Beckham
Colorado Rapids - Los Angeles Halaxy 1:0

Všechno nejlepší Dane!

25. května 2008 v 8:00 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Dnes slaví své jednadvacáté narozeniny pardubický útočník Daniel Rákos. Na fotce se Dan podepisuje fanouškům na posledním zápase pardubických hokejistů.

Galaxy rozdrtilo Dallas

21. května 2008 v 12:17 | Sejky37 |  David a Victoria Beckham
Opravdu se hodí říct rozdrtilo. Los Angeles vyhrálo nad Dallasem vysoko 5:1, dokonce jeden hráč Galaxy vsítil hattrick, byl to Edson Buddle. Myslím, že si hráči Galaxy spravili chuť po dvou porážkách. Mohli jste vidět i reportáž ve včerejších sportrovních novinách Nově, kde byl ukázán hlavně faul na Davida a následná Davidova úžasná reakce na vyloučeného hráče Dallasu. David si mimo tohoto incidentu připsal přihrávku na poslední gól Edsona.
Los Angeles Galaxy - FC Dallas 5:1 Góly Galaxy: Edson Buddle 3, Chris Klein, Own Goal.

LA Galaxy zase prohra

15. května 2008 v 11:08 | Sejky37
Bohužel i Davidovo Galaxy prohrálo a to podruhé v řadě. David asistoval u jediného gólu, který za Galaxy dal Alan Gordon.
Vancouver Whitecaps - Los Angeles Galaxy 2:1 Gól Galaxy: Alan Gordon

Naši kluci končí

15. května 2008 v 11:01 | Sejky37 |  Hokej
Bohužel je to tak. Česká reprezentace se včera rozloučila se šampionátem čtvrtfinálovou prohrou se Švédy. Byl to zápas se vším všudy, ale bohužel šťastnější byl soupeř.... Naši nesehráli vyloženě špatný turnaj, ale o úspěchu a neúspěchu bohužel rozhoduje jeden zápas a ten jsme bohužel prohráli. Trenér Hadamczik u reprezentace s největší pravděpodobností končí, takže uvidíme kdo nastoupí na jeho místo. Spekuluje se o Růžičkovi s Jandačem..... takže uvidíme, uvidíme.....
ČESKÁ REPUBLIKA - ŠVÉDSKO 2:3 v prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 31. Rolinek (Kotalík, Plekanec), 53. Vrbata z trestného střílení - 28. Hörnqvist (Stralman, Bäckström), 57. Nilson (Johansson, R. Wallin), 64. Weinhandl (Stralman, Nilson).
Rozhodčí: Piechaczek (Německo), Rönn - Fonselius (oba Finsko), de Haan (Kanada).
Vyloučení: 5:4, navíc Kohn (ČR) 10 min.
Využití: 0:1.
Diváci: 9787.
Sestavy:
Česká republika: Hnilička - Židlický, T. Kaberle, Rozsíval, Kuba, Z. Michálek, Čáslava - Erat, Hlinka, Eliáš - Kotalík, Plekanec, Rolinek - Vrbata, Hanzal (41. Kohn), Fleischmann - Irgl, Novotný, Kohn (7. Skuhravý). Trenéři: Alois Hadamczik, Josef Paleček a František Musil.
Švédsko: H. Lundqvist - Stralman, K. Jönsson, Edler, Murray, Magnus Johansson, Frögren, N. Wallin - Hörnqvist, Bäckström, Nilsson - Nilson, R. Wallin, Ekman - Weinhandl, Martensson, Ledin - Warg, Andersson, Fabricius. Trenéři: Bengt-Ake Gustafsson, Jan Karlsson a Anders Eldebrink.

Galaxy podlehlo NY

13. května 2008 v 12:49 | Sejky37 |  David a Victoria Beckham
Další prohru si na triko připsali hráči Los Angeles Galaxy, prohráli na hřišti New York Red Bulls 2:1, jediný kdo dával branku za Galaxy byl Alan Gordon. David Beckham obdržel žlutou kartu. Na zápase byli Tom Cruise se ženou Katie a dcerou Suri a nechyběli ani Davidovi kluci, Victoria byla podle všeho pracovně v Londýně.
New York Red Bulls - Los Angeles Galaxy 2:1 Góly Galaxy: Alan Gordon (Mike Randolph)

Čtvrtfinále

13. května 2008 v 12:35 | Sejky37 |  Hokej
A je to tu! Zítra sehrajeme nejdůležitější utkání sezóny. Čtvrtfinále rozhodne zdali se dá šampionát pokládat za úspěšný či nikoli.
Rozpis čtvrtfinálových utkání:
14. 5., 19:00 Česko - Švédsko
14. 5., 21:30 Kanada - Norsko
15. 5., 1:00 Rusko - Švýcarsko
15: 5., 1:15 USA - Finsko

Podlehli bez bodu

13. května 2008 v 12:29 | Sejky37 |  Hokej
Čeští hokejisté ve svém posledním utkání v osmifinálové skupině nestačili na Švédy. Oba týmy před tímto zápasem už měly účast ve čtvrt finále jistou, takže reletivně o nic nešlo. Hokej mě moc nebavil, vydržela jsem první třetinu a kousek a šla spát. O nic moc jsem nepřišla, naši kluci prohráli, ale co se dá dělat..... Snad jim to vrátíme ve čtvrtfinále, protože se snimi utkáme právě v nejdůležitějším utkání sezóny. Ve středu od 19:00 našeho času.
ČESKÁ REPUBLIKA - ŠVÉDSKO 3:5 (0:0, 2:2, 1:3)

Branky a nahrávky: 32. Eliáš (T. Kaberle, Erat), 39. Kotalík (Eliáš, T. Kaberle), 50. Fleischmann (J. Hlinka) - 27. Stralman, 34. Nilson (Ekman, Fernholm), 42. Weinhandl (Martensson), 56. Hörnqvist (Nilsson, Bäckström), 60. Nilson.
Rozhodčí: Partanen (Fin.), Pellerin (Kan.) - Schröter (Něm.), Semjonov (Est.).
Vyloučení: 5:7.
Využití: 2:0.
Diváci: 7864.

Sestavy:

Česká republika: Hnilička - Židlický, T. Kaberle, Rozsíval, Kuba, Z. Michálek, Hejda, Čáslava - Erat, Hlinka, Eliáš - Kotalík, Plekanec, Rolinek - Vrbata, Novotný, Fleischmann - Irgl, Skuhravý, Klepiš - od 41. navíc Kohn. Trenéři: Alois Hadamczik, Josef Paleček a František Musil.

Švédsko: H. Lundqvist - Stralman, N. Wallin, Edler, Frögren, Magnus Johansson, Fernholm - Hörnqvist, Bäckström, Fabricius - Nilson, R. Wallin, Ekman - Weinhandl, Martensson, Ledin - Warg, Andersson, Nilsson - od 21. navíc Widing. Trenéři: Bengt-Ake Gustafsson, Jan Karlsson a Anders Eldebrink.

Slovensko na MS

11. května 2008 v 12:06 | Sejky37 |  Hokej
Slováci bohužel nepostoupili ani ze základní skupiny a tak je čekal boj o udržení. Dvěma výhrami nad Slovinci si zajistili setrvání v elitní skupině Mistrovství světa. Bohužel se zranil Rado Somík, který má snad krevní výron ve stehně a teď v posledním zápase se zranil i Martin Štrbák. Uvidíme snad to nebude moc vážný....

Výsledky Čéské reprezentace na MS

11. května 2008 v 11:59 | Sejky37 |  Hokej
Trošku jsem zaspala tak sem teď doplňuji odehrané zápasy.... Naši postoupili do osmifinále z druhého místa základní skupiny D.
Poslední zápas základní skupiny jsem celkem bez problémů zvládli a porazili Itálii 7:2.
Úvod osmifinálové skupiny naši kluci zvládli skvěle, Švýcary prakticky k ničemu nepustili. Byl to parádní zápas....
ČESKÁ REPUBLIKA - ŠVÝCARSKO 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
Branky a nahrávky:
20. Erat (Rolinek), 35. T. Kaberle (Eliáš, Židlický), 36. Eliáš (Erat, T. Kaberle), 40. Fleischmann, 59. Novotný (Kohn, Kotalík).
Rozhodčí: Piechaczek (Něm.), Looker - Feola (oba USA), Novák (SR).
Vyloučení: 2:7. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0.
Diváci: 9603.
Sestavy:
Česká republika:
Hnilička - Židlický, T. Kaberle, Rozsíval, Kuba, Z. Michálek, Hejda, od 15. navíc Čáslava - Eliáš, Hlinka, Erat - Vrbata, Plekanec, Fleischmann - Kotalík, Novotný, Kohn - Irgl, Krejčí, Rolinek. Trenéři: Alois Hadamczik, Josef Paleček a František Musil.
Švýcarsko: M. Gerber - Diaz, Forster, Blindenbacher, Bezina, Furrer, Vauclair, od 21. navíc Seger - Deruns, Jeannin, Lemm - Di Pietro, Paterlini, Ziegler - Sprunger, Monnet, Sannitz - Ambühl, Guggisberg, Bärtschi - Reichert. Trenéři: Ralph Krueger, Jakob Kölliker a Peter Lee.
Druhý zápas už tak excelentní nebyl, docela nás potrápili Bělorusové, ale naštěstí jsme je dokázali porazit na nájezdy a zajistili si tak jistotu čtvrtfinále....
ČESKÁ REPUBLIKA - BĚLORUSKO 3:2 po sam. nájezdech (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 37. Rolinek (Irgl, Plekanec), 54. Kotalík (Plekanec), rozhodující sam. nájezd Kotalík - 19. Čupris (Salej, Meleško), 50. A. Kosticyn (Denisov). Proměněné nájezdy: Vrbata, Kotalík - Meleško. Neproměněné nájezdy: Eliáš - A. Kosticyn, Grabovskij.
Rozhodčí: Pellerin (Kan.), Rönn (Fin.) - Schröter (Něm.), Semjonov (Est.).
Vyloučení: 3:3, navíc Erat (ČR) 10 min. Bez využití.
Diváci:
8504.
Sestavy:
Česká republika: Hnilička - Židlický, T. Kaberle, Rozsíval, Kuba, Z. Michálek, Hejda, Čáslava - Eliáš, Hlinka, Erat - Vrbata, Plekanec, Fleischmann - Kotalík, Novotný, Kohn - Irgl, Krejčí, Rolinek - Hanzal. Trenéři: Alois Hadamczik, Josef Paleček a František Musil.
Bělorusko: Koval - Denisov, Salej, Leontěv, Kosťjučenok, Žurik, Kolosov, Baško - Kulakov, Kurilin, Dudik - S. Kosticyn, Zadělenov, A. Kosticyn - Grabovskij, Michalev, Ugarov - Čupris, Kaljužnyj, Meleško. Trenéři: Curt Fraser, Glen Hanlon, Eduard Zankovec a Vladimir Cypljakov.

Všechno nej Rado!

5. května 2008 v 16:56 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Rado Somík dnes slaví své 31. narozeniny, takže všechno nejlepší....

Famózní zápas urvali Rusové

5. května 2008 v 9:57 | Sejky37 |  Hokej
Včera se odehrál prozatím určitě nejhezčí zápas na šampionátu. Zápas Česko - Rusko byl prý jako jeden z mála vyprodaný a bylo se opracdu na co koukat. Rusové na nás docela vlétli, ale naši srdnatě odolávali. Na naše kluky byla radost se dívat, zvlášť první gólová situace byla excelentní. Celá pětka na jeden dotek doslova vymazala Rusy z ledu. Perfektní výkon podal Patrik Eliáš, který vstřelil hattrick. Výhru pro sebe na konec urvali Rusové až v prodloužení....
ČESKÁ REPUBLIKA - RUSKO 4:5 v prodl. (2:2, 1:1, 1:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 10. Eliáš (J. Hlinka, Židlický), 13. Kotalík (Fleischmann, Kuba), 34. Eliáš (Židlický, T. Kaberle), 43. Eliáš (J. Hlinka, T. Kaberle) - 4. Zinovjev (Morozov, Kovalčuk), 20. Gorovikov (Vorobjev), 28. Morozov (D. Markov, Kalinin), 47. Kornějev (Sjomin, Kovalčuk), 64. Morozov (Zinovjev, Kalinin).
Rozhodčí: Pellerin, Savage (oba Kan.) - Eglitis (Lot.), Fonselius (Fin.).
Vyloučení: 10:11.
Využití: 4:3.
Diváci: 13 109.
Sestavy:
Česká republika: Hnilička - Židlický, T. Kaberle, Kuba, Hejda, Z. Michálek, Čáslava - Eliáš, J. Hlinka, Erat - Vrbata, Hanzal, Fleischmann - Kotalík, Novotný, Klepiš - Irgl, Krejčí, Rolinek. Trenéři: Alois Hadamczik, Josef Paleček a František Musil.
Rusko: Jerjomenko (26. Birjukov) - D. Markov, Kalinin, Grebeškov, Kornějev, I. Nikulin, Proškin, Vorobjev - Morozov, Zinovjev, Kovalčuk - Sjomin, S. Fjodorov, Ovečkin - Sušinskij, Gorovikov, Mozjakin - Radulov, Těreščenko, Zaripov. Trenéři: Vjačeslav Bykov a Igor Zacharkin.

Remíza Galaxy

5. května 2008 v 9:49 | Sejky37 |  David a Victoria Beckham
LA Galaxy v sobotu remizovalo doma s Real Salt Lake 2:2. Oba góly Galaxy zařídil kapitán David Beckham. Je jedním ze třech střelců, kteří v Galaxy dávají góly. London Donovan, který zatím dal gól v každém utkání v tomto "pouze" přihrával na jeden gól Davidovi.
Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake 2:2 Góly Galaxy: David Beckham (Donovan, Gordon), David Beckham
Statistiky LA Galaxy po 6 odehraných zápasech:2 výhry, 2, remízy, 2, prohry. London Donovan ze šesti odehraných utkání má na kontě 8 gólů a 3 asistence. David Beckham má ze stejného počtu zápasu 3 góly a 4 asistence. 2 góly a 3 asistence má na kontě ještě Alan Gordon. Jinak je většina hráčů z týmu bez bodu. Ještě Chris Klein má na kontě 2 asistence a Greg Vanney 1 asistenci jinak nic. Myslím, že to mluví za vše....

Povinnost je splněná

4. května 2008 v 12:15 | Sejky37 |  Hokej
MS 2008 - Česká reprezentace spnila povinnost a zvítězila v zahajovacím zápase šampionátu nad snaživými Dány 5:2. Za českou reprezentaci nastoupili jak Petr Čáslava tak Tomáš Rolinek. Jednoznačně nejlepším hráčem zápasu byl Radim Vrbata, který zaznamenal 2 góly a 2 přihrávky.
ČESKÁ REPUBLIKA - DÁNSKO 5:2 (2:2, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 8. Vrbata (T. Kaberle, Hanzal), 14. Kotalík (Vrbata, Kuba), 25. Vrbata (Fleischmann), 32. Irgl, 51. Hejda (Hanzal, Vrbata) - 1. Lassen (Damgaard, Hansen), 19. Hansen.
Rozhodčí: Looker, Sterns - Feola (všichni USA), De Hann (Kanada).
Vyloučení: 2:3.
Využití: 1:0.
Diváci: 8369.
Sestavy:
Česká republika: Hnilička - Z. Michálek, T. Kaberle, Kuba, Hejda, Židlický, Čáslava - Eliáš, Krejčí, Erat - Vrbata, Hanzal, Fleischmann - Kotalík, Novotný, Klepiš - Irgl, Rolinek. Trenéři: Alois Hadamczik, Josef Paleček a František Musil.
Dánsko: Hirsch - Damgaard, Lassen, D. Nielsen, Andreasen, Boedker, Dahlmann, Mads Bech Christensen - Degn, Regin, Hansen - Green, Madsen, K. Staal - Hardt, Eller, Kjaergaard - Nordby-Andersen, Mads Christensen (21. Lykkeskov), Olsen. Trenéři: Mike Sirant, Mats Mejdevi, Stefan Lunner, Ken Babey.
Slovensko dnes nad ránem porazilo Norsko 5:1. Zápas odchytal Janko Lašák a v sestavě nechyběl Rado Somík ani nová posila Moelleru Martïn Štrbák.

Happy Birthday Becks

2. května 2008 v 20:34 | Sejky37 |  David a Victoria Beckham
Dneska slaví své 34. narozeniny David Beckham.....

Mistrovství světa je tu!

2. května 2008 v 16:08 | Sejky37 |  Hokej
Dneska nám konečně vypukne dlouho očekávané Mistrovství světa v ledním hokeji, letos poprvé pořádané v Kanadě, kolébce hokeje. Z pardubických hráčů na turnaji nastoupí hned celá pětice. V českých barvách Tomáš Rolinek, který příští sezónu odehrje v Rusku a Petr Čáslava, který se naopak z Ruska vrací. A za Slovensko nastoupí Jánko Lašák, Rado Somík a nová posila pardubického Moelleru Martin Štrbák.
Složení základních skupin:
Skupina A (Québec): Švédsko, Švýcarsko, Bělorusko, Francie.
Skupina B (Halifax): Kanada, USA, Lotyšsko, Slovinsko.
Skupina C (Halifax): Finsko, Slovensko, Německo, Norsko.
Skupina D (Quebec): Česká republika, Rusko, Dánsko, Itálie.
Zápasy české a slovenské reprezentace:
Pátek 2. května:
Skupina D (Québec):
19:00 Česká republika - Dánsko (ČT2)
Neděle 4. května:
Skupina C (Halifax):
1:15 Slovensko - Norsko.
Skupina D (Québec):
19:00 Česká republika - Rusko (ČT2)
Úterý 6. května:
Skupina C (Halifax):
1:15 Slovensko - Německo (ČT2)
Středa 7. května:

Skupina D (Québec):
1:00 Česká republika - Itálie (ČT2)
Skupina C (Halifax):
21:30 Finsko - Slovensko (ČT2)