Březen 2008

100. zápas

31. března 2008 v 10:26 | Sejky37 |  David a Victoria Beckham
David Beckham o víkendu odehrál svůj 100. zápas za Anglickou reprezentaci. Hrálo se ve Francii a přítomna byla celá jeho rodina a pro Davida byl zápas velice emotivní. Podle jeho vlastních slov byl velice dojatý a měl co dělat aby zadržel slzy. I když Anglie prohrála 1:0 Davidovo štěstí to nepokazilo. I nový trenér Anglie Capello si Davida pochvaloval, že hrál přesně tak jak očekával...
David má teď sen a to 125 startů za Anglickou reprezentaci. Bylo by to nejvíc startů v historii, tak doufám, že se mu to podaří.....
Fotky ze zápasu jsou ZDE

Domácí rozloučení s výhrou

30. března 2008 v 15:34 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Pardubice - Ústí nad Labem 4:3
Góly: Zdeněk Ondřej, Jirka Cetkovský, Petr Koukal, Honza Semorád
Pardubičtí hokejisté se ve svém posledním domácím zápase rozloučili výhrou. Konečně dokázali porazit Ústecké Lvy. Na konci zápasu proběhla taková neoficiální autogramiáda. Kluci rozdali spousty podpisů. Zejména Klejna, Rákos a Zohorna si to velmi užívali. Když se prodrali do kabiny tak Míša Klejna s Tomášem Zohornou se ještě vrátili a věnovali několika dětem pár puků. Dan Rákos se mezitím stále podepisoval. I Honza Semorád se podepisoval jako o život. Když se někdo ptal Janka Lašáka, zda tu zůstává odpověděl mu ať se nechá překvapit.
Dneska čeká naše kluky zápas ve Zlíně a v úterý zakončí sezónu v Ústí nad Labem.
I když se klukům sezóna nepovedla tak já osobně už začínám pomalinku šetřit na novou permici a už se moc těším na novou sezónu......
Foto z podepisování hokejistů.....ZDE

Prodají se Pardubice?

25. března 2008 v 11:15 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Dnes od 13:00 zasedá Rada města Pardubic o možném prodeji většinového podílu akcií HC Moeller Pardubice. Pokud Rada prodej odsouhlasí musí se k tomu vyjádřit ještě zastupitelstvo města Pardubic. Pokud by to všichni odsouhlasili i tak zůstane městu asi třetina akcií.
Městské zastupitele oslovil s nabídkou odkupu pardubický podnikatel Roman Šmidberský, jenž vybudoval společnost zabývající se autodopravou s obratem jedné miliardy. Tu před rokem prodal. Podle společenské smlouvy mezi vlastníky klubu mají v případě prodeje některého podílu akcionářů ostatní předkupní právo. Zbyněk Kusý, nejvýznamnější minoritní akcionář se této možnosti vzdal ve prospěch Romana Šmidberského.Totéž učinil i další z minoritních akcionářů Ondřej Heřman. Občanské sdružení HC Pardubice s téměř tříapůlprocentním podílem akcií o této nabídce bude teprve hlasovat.
Generální partner, společnost Moeller Elektrotechnika, která má své zástupce v představenstvu a dozorčí radě klubu, bere informaci o možném prodeji akcií klubu na vědomí s tím, že změna vlastnické struktury klubu nemění nic na platnosti smlouvy o poskytování reklamních služeb a je připravena plně dostát svým závazkům v případě změn vlastnictví ve prospěch Romana Šmidberského a učinila tak po vzájemné schůzce.
zdroj: HC PCE

Prohra, ale to nic...

25. března 2008 v 11:06 | Sejky37 |  Pardubický hokej
21. 3. 08 Pardubice - Zlín 2:3 Góly: Jirka Cetkovský, Libor Pivko
Bohužel kluci zase prohráli a to doma se Zlínem. Byl to letos můj druhý domácí zápas na kterém jsem chyběla. I když se prohrálo, zase, tak je to stejně jedno. Trenéři zkoušej mladý kluky se kterými by se mohlo počítat pro příští sezonu, ale ti zatím toho moc nepředvedli.
Zápas odchytal Saša Hylák, který mně osobně příjde jako naprostý průměr naší ligy. Což je škoda. S jeho zkušenostmi by už mohl pokoukávat po brankářské jedničce, ale podle mě má tak akorát na první ligu.
23. 3. 08 Vítkovice - Pardubice 6:1 Góly: Honza Starý

Konečně zase výhra

20. března 2008 v 13:32 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Pardubice - Vítkovice 5:3 Góly: Semorád, Somík, Snopek, Koma Rolinek
Pardubáci opět nepředváděli od první třetiny nijak zvlášť pohledný hokej. Naštěstí od druhé třetiny se trošku zvedli, jen se nepovedlo dát gól, kromě parádního premiérového, který si dal Honza Semorád. A ve třetí třetině jakoby přišlo jiné mužstvo. Čtyřmi góly parádně otočili zápas a po delší době se v pardubické aréně zase mohlo slavit.....
Parádní zápas odehrál Rado Somík, zaznamenal 1 gól a 3 asistence....

2x prohra

17. března 2008 v 15:06 | Sejky37 |  Pardubický hokej
V posledních dvou zápasech skupiny o udržení Pardubáci doma prohráli s Vítkovicemi a včera prohráli na nájezdy v Ústí nad Labem.
Pardubice - Vítkovice 1:3 Góly: Jirka Cetkovský
Ústí nad Labem - Pardubice 4:3 sn. Góly: Rado Somík, Honza Starý a Honza Snopek

Aktualizace pardubických relikvií

11. března 2008 v 14:43 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Přidala jsem do galerie další věcičky z Pardubic. Jsou to věci, které jsem minule zapoměla jako polštář HC PCE, hrnky a náramek. A pak nové co jsem si nedávno pořídila a to přívěsky na klíče a polštářek Peti Sýkory. Můžete se podívat ZDE
Pardubice - Ústí nad Labem 1:2 ......... Zlín - Pardubice 3:5

Hradec už to má za sebou

6. března 2008 v 12:39 | Sejky37
Hradec Králové - Kometa Brno 2:3
Zápas se vším všudy, jak to v play off má být. Nervy až do konce obzvlášť, když Hradec vedl 2:0 byla vidět ve tvářích brněnských fandů veliká nervozita. Dvěma šťastnými góly Brno vyrovnalo a drama mohlo pokračovat. Dvě minuty před koncem základní hrácí doby vstřelil brněnský hráč třetí gól a bylo rozhodnuto. Brno postupuje do semifinále, kde se utká s dalším aspirantem na postup a to Mladou Bloeslaví.

Východočeský hokej - výsledky

5. března 2008 v 10:49 | Sejky37
Tak se koukneme jak se to v tom východočeském hokeji vyvijí.
Pardubice včera odehráli svůj druhý zápas ve skupině o udržení. Prohráli na ledě Vítkovic 5:4. Tento výsledek naštěstí žádnou pohromu nepřináší. Kluci do baráže už jít nemůžou, takže se nic moc neděje.
Vítkovice - Pardubice 5:4 Góly: Zdenda Ondřej 2, Peťa Sýkora a Tomáš Linhart
Chrudim včera taktéž hrála a to svůj 3. čtvrtfinálový zápas. Podařilo se jim vyhrát na ledě Sokolova, což znamená postup do semifinále za stavu 3:0 na zápasy.
Sokolov - Chrudim 2:4
Hradec Králové hraje svůj záaps dnes. A bude to hodně důležitý zápas, protože pokud si chtějí udržet šanci postupu, musí dnes bezpodmínečně vyhrát. Brno přijíždí do Hradce za stavu 3:2 a stačí jim jedno jediné vítězství k postupu do semifinále.

Chrudim - Sokolov

3. března 2008 v 11:10 | Sejky37
Jak už jsem předesílala byla jsem se podívat i na utkání play off 2. ligy mezi Chrudimí a Sokolovem. Chrudim své první dva zápasy play off sehrála v Pardubické Čez aréně. Zápas se mi líbil, padalo hodně gólů i atmosféra byla velice dobrá.
1. utkání: Chrudim - Sokolov 6:3
2. utkání: Chrudim - Sokolov 5:3

Pardubice - Zlín

3. března 2008 v 11:03 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Tak už nám začala skupina o udržení. Pardubáci v prvním zápase porazili poprvé v této sezóně Zlín a to 4:1. Utkání to rozhodně špatné nebylo, kdyby si ovšem hokejisté Zlína odpustili ty svoje fauly a provokace. Jinak říkám bylo to dobré utkání....
PCE - ZLI 4:1 Góly: Jarda Koma, Tomáš Blažek, Jirka Cetkovský a Peťa Sýkora
Včerejší vítězství Zlína nad Ústí nad Labem zajistilo Pardubicím naprostou jistotu, že nesestoupí. Fotečky ze zápasu jsou ZDE

Hradec - Brno

2. března 2008 v 19:28 | Sejky37
28. 2. 08 HK - BRNO 1:3 Góly: Jan Šeda ( Honza Kolář I.)
Zápas to byl docela zajímavej. Brňáci byli o něco lepší po celý zápas. Akorát ve druhé třetině si Hradečáci vytvořili delší tlak, ale výborně chytající Jarina svoje Brňáky podržel. Na druhé straně Hradečtí mohli děkovat Vláďovi Koutskému, že prohráli jen 3:1, protože i on chytal famózně.
Za Hradec nastoupili Honza Starý, Honza Kolář I. a Honza Kolář II. z Pardubic. Jen tak podívat se přišli Jirka Cetkovský, Jarda Koma a Kuba Nakládal.
Ve 4. utkání Hradec zvítězil, takže se série za stavu 2:2 přesouvá zpět do Brna.