Diskuzní kotel

13. února 2008 v 9:55 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Včera v útrobách Čez arény proběhl diskuzní kotel. Přítomno bylo asi 50 lidí a celé to probíhalo na velmi klidné úrovni. Mě tam nic moc nepřekvapilo. Jsem ráda, že pan Kusý objasnil některé věci o kterých se spekulovalo. Jako třeba odchod Mira Hlinky. On chtěl s Pardubic odejít, prý necítil důvěru a tak s agentem vymyleli jinou alternativu. Pan Kusý říkal, že se rozešli v klidu. Podali si ruce a Miro odešel.
Dále se mluvilo o Spenglerově poháru, že tam Pardubice propagovali město nejen po hokejové stránce, ale i co se turistiky týče. Pak mě docela pobavilo, když pan Kusý říkal, že mu v kanceláři visí několik zarámovaných lísků z pokut od Šulce. Prý jich není málo.
Ohledně Janka... Někdo se ho ptal, jak to s ním vypadá, v tu chvíli se pan Kusý s panem Lubinou začli usmívat od ucha k uchu a usmívali se po celou dobu co Janko odpovídal. Říkal, že před reprezentační pauzou řešil s manželkou budoucnost a jak se jim v Pardubicích líbí a dodal, že ho čeká veliká výzva. Dále mluvil o Spenglerově poháru, že to byla velice dobrá zkušenost a že se chtěl ukázat, protože mu končila smlouva. A pak dodal něco o Hašanovi a že snad ostudu neudělali. Pak mluvil o NHL, že mu dala spoustu zkušeností a že ho mrzí přístup Pardubických mladíků. Oni dostávají šanci a nedokážou jí pořádně využít. On by v jejich letech takovou šnaci bral všema deseti...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzu25ka Zuzu25ka | Web | 15. února 2008 v 17:07 | Reagovat

dík že si mi napísala mail o tom diskusnom kotly:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama