Únor 2008

Východočeský hokej

28. února 2008 v 9:51 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Dnes 28. února se hraje 3. čtvrtfinále 1.ligy mezi domácím Hradcem Králové a Kometou Brno. Na utkání se jdu podívat, jsem zvědavá na atmosféru jakou brňáci vytvořej. Údajně jich má přijet kolem dvou tisíc!
Zítra 29. února začíná skupina o udržení v nejvyšší hokejové soutěži. Pardubice začínají doma seZlínem. Samozřejmě tam taky chybět nebudu.
V sobotu a v neděli začíná play off také ve 2. lize. Chrudim zatím nevím s kým hraje, ale z důvodu konání futsalové kvalifikace na chrudimském stadionu tak své dva zápasy sehrají v pardubické ČEZ Aréně. Tam se pujdu podívat možná. Ale docela se mě chce takže pojedu.
Ze všech zápasů bude pár foteček :-)

Skupina o udržení

22. února 2008 v 14:10 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Pardubice včera prohráli na Kladně 3:0 ale i případná výhra by nic neměnila na tom, že se pardubáci do play off nedostali. V pátek 29. 2. začínájí hrát týmy, které skončily na 11. až 14 místě skupinu o udržení, kdy poslední bude hrát baráž s vítězem 1. ligy.
Týmy na 11. až 14. místě jsou: Vítkovice, Pardubice, Zlín a Ústí nad Labem, které s největší pravděpodobností tu baráž bude hrát.

Pardubické relikvie

20. února 2008 v 9:49 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Tak jsem se tak nějak rozhodla, že budu pokračovat v představování svých relikvií a dneska jsme u těch pardubických. Nachází se mezi nimi například několik dresů, hrníčků a šál..... A v první řadě také hokejka Jánka Lašáka. Jeho pravá hokejka se kterou chytal. Na jednom přípravném utkání ji zlomil a moje sestra nelenila a zašla se zeptat pana kustoda jestli si ji může vzít a on řekl, že ano. Později si ji nechala ještě podepsat a myslím si, že se jednou takováhle hokejka bude těžit zlatem :-) Pak mám ještě střepy z rozbitého plexiskla z haly. (Jojo jsem opravdu blázen do pardubického hokeje). Zjistila jsem, že to ještě není všechno co jsem zatím nafotila takže fotky postupně přidám.....
Veškeré fotečky jsou v PCE galerii jako Pardubické relikvie...

Spice Relikvie

19. února 2008 v 15:02 | Sejky37
Přesně touhle dobou před dvěma měsíci jsme se sestrou vyráželi na koncert Spice Girls směr Kolín nad Rýnem. Tahle událost byla to nejlepší co jsem zažila. Jak se říká, zážitek na celý život!
K příležitosti tohohle maličkého výročí jsem se rozhodla, že se s vámi podělím o relikvie, které jsem si pořídila v Kolíně. Jsou to plakáty, Spice Tour Book, prstýnky a dokonce mám i konfety, které na konci koncertu udělali tu správnou tečku na konec.....

PCE galerie

19. února 2008 v 9:26 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Do pardubické galerie jsem přidala pár foteček z domácích zápasů s Vítkovicemi a s Libercem.

51. Kolo

18. února 2008 v 19:08 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Ústí nad Labem - Pardubice 2:4

Góly: Peťa Koukal, Jirka Cetkovský, Michal Tvrdík, Tomáš Rolinek

I když dokázali kluci počtvrté za sebou vyhrát nebylo to nic platné. Sparta i Slávia "nečekaně" prohráli na Kladně a v Třinci a bylo po nadějích. Nevadí............ je to jenom sport.... Teď kluky čeká skupina o udržení, kde by se snad mohli začít hokejem bavit.

49. + 50. Kolo

18. února 2008 v 19:03 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Pardubice - Vítkovice 6:1
Góly: Jirka Cetkovský 3, Michal Tvrdík, Peťa Sýkora, Peťa Koukala

Pardubice - Liberec 5:2
Góly: Honza Kolář, Míša Tvrdík, Peťa Sýkora, Jirka Cetkovský, Peťa Koukal

Diskuzní kotel

13. února 2008 v 9:55 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Včera v útrobách Čez arény proběhl diskuzní kotel. Přítomno bylo asi 50 lidí a celé to probíhalo na velmi klidné úrovni. Mě tam nic moc nepřekvapilo. Jsem ráda, že pan Kusý objasnil některé věci o kterých se spekulovalo. Jako třeba odchod Mira Hlinky. On chtěl s Pardubic odejít, prý necítil důvěru a tak s agentem vymyleli jinou alternativu. Pan Kusý říkal, že se rozešli v klidu. Podali si ruce a Miro odešel.
Dále se mluvilo o Spenglerově poháru, že tam Pardubice propagovali město nejen po hokejové stránce, ale i co se turistiky týče. Pak mě docela pobavilo, když pan Kusý říkal, že mu v kanceláři visí několik zarámovaných lísků z pokut od Šulce. Prý jich není málo.
Ohledně Janka... Někdo se ho ptal, jak to s ním vypadá, v tu chvíli se pan Kusý s panem Lubinou začli usmívat od ucha k uchu a usmívali se po celou dobu co Janko odpovídal. Říkal, že před reprezentační pauzou řešil s manželkou budoucnost a jak se jim v Pardubicích líbí a dodal, že ho čeká veliká výzva. Dále mluvil o Spenglerově poháru, že to byla velice dobrá zkušenost a že se chtěl ukázat, protože mu končila smlouva. A pak dodal něco o Hašanovi a že snad ostudu neudělali. Pak mluvil o NHL, že mu dala spoustu zkušeností a že ho mrzí přístup Pardubických mladíků. Oni dostávají šanci a nedokážou jí pořádně využít. On by v jejich letech takovou šnaci bral všema deseti...

Petr Sýkora

11. února 2008 v 19:39 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Do galerie jsem přidala fotečky Petra Sýkory z různých akcí. Jedna je z hokejového dne, druhá je focená za halou před zápasem a třetí z autogramiády. Budu se snažit fotečky přidávat.

48. Kolo

4. února 2008 v 9:40 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Pardubice - Plzeň 3:1
Konečně výhra. Po delší době se zase podařilo urvat tři body. Po pěti porážkách přišlo vítězství. V první třetině se parádně trefil Tomáš Rolinek. Ve druhé třetině přišel z pardubické strany menší výpadek a drtivý tlak Plzně ze kterého díky bohu padl jen jeden gól. Na konci třetiny se povedlo opět urvat vedení na svou stranu díky zásluze Davida Havíře. Ve třetí třetině už to byl opět velmi vyrovnaný duel. Potvrzující branku na konečných 3:1 dával do prázdné branky Jirka Cetkovský, protože tou dobou hráli plzeňáci power play....
Do galerie jsem přidala fotečky ze včerejšího zápasu respektive z rozbruslení...
Góly: Tomáš Rolinek, David Havíř, Jirka Cetkovský

Spice Tour opravdu končí

1. února 2008 v 14:20 | Sejky37
Jojo už je to potvrzené. Holky opravdu končí. Poslední koncert odehrají v Torontu 26. 2. Na svých oficiálních stránkách uvedly, že z rodiných a celkově osobních důvodů už dál pokračovat nebudou. Prý čas ukáže co bude dál....
Já holkám děkuji za nejkrásnější zážitek ve svém životě a to byl koncert v Kolíně nad Rýnem

Změny v kádru Pardubic

1. února 2008 v 10:49 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Po zápase s Litvínovem se z Pardubického týmu odporoučel Marek Posmyk. Zamířil do Plzně.
Ve druhé třetině zápasu se Zlínem byl okamžitě s týmu odvolán Miroslav Hlinka. Tým ani samotný hráč nechtěli situaci komentovat. Miro se druhý den po zápase stal hráčem Sparty Praha.
Oběma hráčům přeji,aby se jim v nových týmech dařilo.....

Spice Tour....končí?

1. února 2008 v 10:45 | Sejky37
Začínají se objevovat informace, že Spice Girls dojedou Americkou část turné a do Austrálie, Číny a Argentiny už nepřijedou. Uvidíme. Prý to už Mel B říkala v nějakém rozhovoru....
Holky se chtějí věnovat dětem. Věřim, že pro ně to musí být docela náročné cestovat z jednoho kouta světa na druhý. Já osobně můžu holkám poděkovat za nejůžasnější zážitek ve svým životě a to byl koncert v Kolíně nad Rýnem.....