39. Kolo

9. ledna 2008 v 10:25 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Pardubice - Kladno 4:1
Po naprosto příšerným výkonu z neděle dokázali kluci vyhrát nad Kladnem a přerušit tak jeho devítizápasovou šňůru bez porážky. Pardubáci nastoupili k zápasu docela dobře. Vytvořili si několik slibných šancí a střelou Tomáše Linharta vedli po první třetině 1:0. Ve druhý třetině bohužel nastal menší zkrat a po skončení téhle třetiny jsme mohli být rádi, že je to jen 1:1. Radši na to už nemyslet. Ve třetí třetině jakoby přišlo jiné mužstvo, kluci hráli jednoduše a během 71 vteřin! dokázali zvrátit výsledek na svou stranu a rázem to bylo 4:1. Kluci si pak výsedek pohlídali a hurááááá máme tři body. Naprosto jedinečný výkon opět podal Janko Lašák, to je jistota v pardubickém týmu. Velmi dobře hrál i Jirka Cetkovský. Doufám, že už snad bude jen líp...
Góly: Tomáš Linhart, Tomáš Rolinek, Rado Somík a Michal Tvrdík.