Prosinec 2007

Koncert s velkým K!!!!!!

25. prosince 2007 v 0:08 | Sejky37
V sobotu jsem se vrátila z Kolína a jsem naprosto nadšena. Zážitek na celej život. Měla jsem báječný ubytování kousek od haly. Po příjezdu jsme si se ségrou daly šlofíčka a pak vyrazily na koncert. Ten byl BÁJEČNEJ! ÚCHVATNEJ! PROSTĚ PODLE MĚ BEZCHYBNEJ! Ten záčátek mě naprosto odrovnal, nebyla jsem schopná vůbec ničeho. Říkala jsem si: Sakra to jsou Spice Girls, jsou fakt tam.... Prostě nářez. Postupně jsem se uklidnila a koncert si náramně užila. Byla to prostě jedna velká show! Která písnička byla nejlepší? Asi úplně všechny....
Pokoupila jsem si tři plakáty ( neporušený jsou doma ), černou klíčenku s kartičkou, prstýnek a tour book, jo a blikátko. Po koncertě jsme si zase v klidu došly do penzionku a báječně jsme se vyspaly, nasnídaly a vydaly se na zpáteční cestu.

Holky jsou pro mě prostě bohyně.....

The Return Of The Spice Girls tour

10. prosince 2007 v 13:16 | Sejky37
Turné je v plném proudu a holky podle všeho mají v Americe obrovský úspěch. Přidaly dalších několik koncertů a zatím to vypadá, že to turné pojedou snad do dalších Vánoc :-) Poslední koncert v USA odehrajou holky zejtra (11. 12.) v Las Vegas. Pak se přesouvají do Evropy.
Nejbližší koncerty v Evropě:

15., 16., 18. 12. Londýn
20. 12. Kolín nad Rýnem (tam budu!!!)
23. 12. Madrid

46. Kolo - předehrávka

10. prosince 2007 v 13:05 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Pardubice - Slavia 1:4
Další bitvu s extrligovým gigantem sehrali pardubičtí včera. Po většinu zápasu byli vyrovnaným soupeřem, ale bohužel po hrubých individuálních chybách inkasovali a Slávisti si odvezli všechny body do Prahy. Pardubičtí fanoušci zas předvedli jeden ze svých "úžasných" výkonů. V poslední době se fandí jen když dáme gola což je dost ubohé. Pardubičtí fanoušci nejsou ani náhodou nejlepší v republice a to už delší dobu.... Mně osobně to dost mrzí, stojím na jižní sedmý rok a co se tam děje letos to je děs :-(((
Goly: Tomáš Rolinek

29. Kolo

10. prosince 2007 v 12:58 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Pardubice - České Budějovice 3:2 sn
Napínavý duel od začátku až do konce sledovala téměř vyprodaná hala v Pardubicích. Velmi cenné dva body urvaly domácí Pardubice. V samostatných nájezdech exceloval pardubický brankář Ján Lašák, který by chytal další a další nájezdy. Slova Jána Lašáka: "Já jsem tam trochu zaspal. Myslel jsem, že se pojede ještě jeden. Úplně jsem zapomněl, že jsem začínal, tak jsem se po Blážově gólu ani neradoval. Šel jsem do brány a hecoval se, že to musím chytit. Pak za mnou přijel Petr Koukal a já na něj: Co je? A on, že konec. Že jsme vyhráli." Dalším hrdinou byl Tomáš Blažek, který za celý zápas neodehrál ani minutu a perfektním nájezdem rozhodl celý zápas.
Goly: Libor Pivko, David Havíř, rohodující nájezd Tomáš Blažek

Turné je v plném proudu...

6. prosince 2007 v 10:57 | Sejky37
2. prosince vypuklo combackové turné skupiny Spice Girls nazvané The Return Of The Spice Girls tour. První koncert byl ve Vancouveru a holky měly velký úspěch. Další již odehraný koncert byl v San José a včera proběhl první koncert v Los Angeles. Druhý bude zítra.
Holky přestavily živelnou taneční show. Kostými jim navrhl slavný návrhář Roberto Cavali a stojí opravdu za to. Každá jich má hned osm!
Turné:
2. 12. Vancouver - odehráno
4. 12. San José - odehráno
5. 12. Los Angeles - odehráno
7. 12. Los Angeles - odehráno
8., 9. a 11. 12. Las Vegas

Reprezentace

6. prosince 2007 v 10:47 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Česká reprezentace
Pro nadcházející turna v Moskvě byli nominováni Petr Sýkora a Tomáš Rolinek. Odehrají pouze přátelský zápas se Slovenskem a první zápas turnaje se Švédskem, který se hraje za týden v Sazka aréně. Důvodem je účast HC Moeller Pardubce na Spenglerově poháru na konci roku.

Slovenská reprezentace
Nominováni byli tři pardubičtí hráči. Brankář Jánko Lašák a útočníci Miro Hlinka s Radovanem Somíkem.

26.+ 27.+ 28. Kolo

6. prosince 2007 v 10:43 | Sejky37 |  Pardubický hokej
Pardubice - Kladno 3:2 p.
První zápas pod vedením nové trenérské dvojce Jiří Šejba - Ladislav Lubina.
Goly: Peťa Sýkora 2, Honza Snopek

Pardubice - Karlovy Vary 2:0
Perfektní hra z obrany korunovaná senzačním výkonem Jánka Lašáka. Zasloužené vítězství.
Goly: Miša Tvrdík, Peter Pucher

Znojmo - Pardubice 2:1
Škoda, že kluci nedokázali udržet jednobrankové vedení.
Goly: Mára Posmyk